Чорна Тиса, Закарпатська область
+38 097 150 2 999
hotel-karpat@ukr.net
Бронювати
CzechEnglishdo my homework que eshttp://hotel-karpat.com/lincoln-university-ma-creative-writing/creative writing course university of torontofrench homework helperSlovakUkrainian
Колиба

Усім гостям туристичного готельно-ресторанного комплексу “Гуцульщина” пропонується відвідати колибу-ресторан, де обов’язково знайдете страви, які будуть Вам до смаку.

Для гостей, котрі відпочивають у туристичному готельно-ресторанному комплексі “Гуцульщина” у вартість проживання включені сніданки у гуцульській колибі-ресторані.

На сніданок ми пропонуємо млинці, сирники, омлет, яєшню, вареники (кожного дня інша пропозиція) а також є на вибір декілька видів пластівців, молоко, домашнє варення, йогурт та нарізки із сирів та м’ясних продуктів. Серед напоїв є на вибір сік, кава, капучіно, різні сорти карпатського чаю.

У колибі-ресторані туристичного готельно-ресторанного комплексу “Гуцульщина”є вибір перших та других страв, різноманітних холодних та гарячих закусок, гарнірів та страв з риби, грибів, м’яса. Окремо пропонуємо бенкетне меню для проведення святкових подій чи різного роду вечірок.

Меню колиби-ресторану підготовлено з акцентом на традиційні українську та гуцульську кухні. Серед перших страв обов’язково слід скуштувати український борщ або грибну юшку з карпатських грибів.

Для гурманів ми пропонуємо місцевий делікатес – карпатську форель у грибному соусі. Також рекомендуємо спробувати печеню по гуцульськи, банош з бринзою, шкварками або грибами та печені ребра.

На замовлення кухарі колиби можуть приготувати запечену гуску, кролика чи поросятко.На відкритому вогні готуємо український варіант шашлику.

Гості колиби можуть замовити собі напої до смаку в барі, а також спробувати чаю з карпатських трав нашого власного виробництва.

 

Туристичний готельно-ресторанний комплекс "Гуцульщина"
  • телефон:

    +38 097 150 2 999
  • email:

    hotel-karpat@mail.ua